×
 • Ana Sayfa
 • Tekstil Enerji Sağlık Tarım İK İletişim ENG

  İşimiz Sağlığınız

  Lifemed Tıp Merkezi; tıp bilimindeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Poliklinik Muayene Hizmetleri, Onkoloji ve Kemoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Estetik Kliniği...

  Lifemed Tıp Merkezi; tıp bilimindeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Poliklinik Muayene Hizmetleri, Onkoloji ve Kemoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Estetik Birimi, İleri Görüntüleme ve Tanı Hizmetleri ile Laboratuvar Tetkiklerini bir arada bulacağınız, hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet sunan bir sağlık merkezidir.

  "Erken teşhis hayat kurtarır" sloganı ile 2004 yılında sağlık sektörüne farklı bir anlayış ile hizmet vermeye başlayan Lifemed; günümüzün gelişmiş teknolojisini uzman doktor kadrousu ile birleştirerek kaliteli hizmeti kendisine amaç edinmiştir.

  Sağlık sektöründe pek çok ilke imza atan merkezimiz, İleri Görüntüleme ve Tanı ünitemiz ile ilk PET/CT tüm vücut görüntüleme taraması, ilk Full-Field Digital Mamografi uygulaması, görüntüleme, arşivleme, iletişim sistemi (PACS), tüm vücut taramasını 15-20 dakikada görüntüleyen MR cihazı ve ülkemizde ilk defa kullanılan cihazları ile ileri teknolojiyi yanı başınıza getirmiştir.

  2007 yılından itibaren poliklinik muayene hizmetleri de sunmaya başlayan Lifemed, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Geriatri, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Kulak - Burun - Boğaz, Medikal El - Ayak Bakımı, Nöroloji, Onkoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Üroloji alanlarında uzman doktorlarıyla sağlık sektöründeki faaliyetlerini sürdürmüştür.

  Lifemed bünyesinde bulunan Estetik ve Dermatoloji Kliniği'nde dermatolojik ve kozmetolojik açıdan muayene, tanı ve tedavi yöntemleri günümüz teknolojisindeki ileri imkanlar kullanılarak bilimsel bir yaklaşımla ve modern yöntemlerle yapılmaktadır. Lifemed Dermatoloji Kliniği'nde mevcut olan tüm estetik uygulamalar, estetisyenler ve bu alanda uzman hekimler yapılmaktadır.

  Lifemed, dünya standartlarında teşhis ve tedavi üniteleri ve hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Bağdat Caddesi'nde yanı başınızda...