×
 • Ana Sayfa
 • Tekstil Enerji Sağlık Tarım İK İletişim ENG

  stratejik ilerleme, istihdam yaratma

  Can Group İnsan Kaynaklari olarak amacımız; şirket vizyonumuz dogrultusunda insan kaynaklarını en iyi sekilde değerlendirerek; şirketimizin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için gerekli işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çagdaş yönetim tekniklerini kullanarak ögrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

  Can Group İnsan Kaynaklari birimi; rekabet gücünün korunması için sermayenin artırılmasına katkı sağlayacak; mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, motivasyonu yüksek, katma değer yaratan çalışan profili olusturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine çalışmayı prensip edinmiştir.

  Can Group, stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği değer, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

  ailemize katılın

  Şirketlerimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkilerinde güvenilir, katılımcı, yaratıcı, hırslı, çalışkan ve sorumluluk sahibi iseniz, kişisel ve mesleki birikimin kendinize yapılacak en büyük yatırım olduğuna inanıyorsanız, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız tam aradığımız adaysınız.

  Tekstil, Enerji, Sağlık ve Tarım sektörlerinde onurlu geçmişi ile uzun geleceği olan Can Group ailesinde sizin de uzun bir geleceğiniz olabilir. Çünkü size işe yeni başlamış biri olarak değil, geleceğin yöneticisi gözüyle bakılacaktır.

  Başvurularınız için CV’lerinizi ik@cangroup.com.tr adresine iletebilir, aşağıdaki linke tıklayarak açık pozisyonları öğrenebilirsiniz.